Екологічний театр

Керівник гуртка Юнцова Тетяна Володимирівна

    Театр – це мистецтво. Як і кожен з його видів, він є універсальним засобом розвитку емоційної сфери, образного мислення, естетичної свідомості та творчих здібностей особистості.

Екологічний театр, що діє на базі Центру еколого-натуралістичного центру Білоцерківської міської ради працює у кількох напрямках:

·         підготовка вихованців  до сприйняття конкретної вистави;

·         самостійна діяльність гуртківців у створенні вистав;

·         початкові навички розробки та написання сценарію;

·         участь у екологічних акціях, робота з природним матеріалом.

      У роботі гуртка передбачається вивчення акторської майстерності, сценічної мови, сценічного руху і пластики, вокалу, початкових навичок розробки і написання сценарію.

       Головне завдання екологічного театру є виховання у дітей любові до природи, до всього живого; виховання активної громадянської позиції щодо захисту природи; прагнення до чистоти, порядку, краси у місті і на власному подвір’ї.

    Готуючи сценічні мініатюри, у дітей розвиваються акторські здібності, любов до прекрасного, вміння приносити користь, захищати слабких, дбайливо ставитись до тварин, рослин, захищати все живе та оберігати і примножувати природу.

    Окрім цього, програма передбачає цілий комплекс навчальних дисциплін, що розв’язують ряд творчих завдань: виховання художньої уяви, творчої ініціативи, емоційної гнучкості, культури мови, естетичних смаків та оцінок.

  Окрім гуртка, що діє на базі ЦЕНТ БМР, заняття проводяться і в СЗШ № 19 для діток з особливими потребами.

                             Отож запрошуємо дітей до нашого екологічного театру!