Екологічне виховання – через творчий погляд!

Можливість спілкуватися і займатися творчими пошуками через інтернет стає ще більш актуальним у період дистанційного навчання.

Вихованці Центру еколого-натуралістичної творчості БМР вже не вперше беруть в онлайн-конкурсах, які мають на меті виховання екологічної культури.

Приємно, коли весь світ може подивитися на дитячі витвори, тим більш, якщо вони направлені на формування екосвідомості людей. Зокрема, у 2021 році проходить Міжнародний конкурс екологічного плаката, і на своїх інформаційних платформах ECO-culture club розміщує дитячі роботи, які оцінили та вибрали організатори конкурсу. Тож малюнки, екоплакати складаються на цій онлайн-виставці в особливу творчу мозаїку. Серед обраних робіт на сторінках міжнародної онлайн-експозиції також виставляється екоплакат вихованця гуртка «Екологічна журналістика» Іллі Бейгула.

Гуртківці «Екологічної журналістики» (керівник Н. Челнокова) зі своїм творчим поглядом на світ навколо восени цього року взяли активну участь у обласному конкурсі фотографій «Неосяжна моя, Україно!».

Серед багатьох учасників та представлених робіт у відбірковому турі територіального етапу обласного конкурсу І місце посіла цікава фоторобота Анастасії Музиченко «Ідемо в гори» (у номінації “Дива України очима дітей”).

Вітаємо за активну участь та перемоги наших талановитих вихованців!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *