Дитячий проект «Ми такі як усі»

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день людей з особливими потребами, прогресивне людство своєю увагою та турботою засвідчує про те, що усі у світі рівні. Адже саме ставлення до людей з особливими потребами визначає ступінь цивілізованості суспільства.

8 грудня 2020 року  відбувся змістовний, цікавий, розважальний та феєричний захід для учнів Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи № 19, вихованців екологічного театру ЦЕНТ БМР (керівник Тетяна Юнцова).

Саме цього дня педагогічний колектив та вихованці театральної студії Центру еколого-натуралістичної творчості    Білоцерківської міської ради гостинно приймали у дитячому закладі жданих гостей.

Програмою заходу було передбачено розважальну програму: «Розумники та розумниці», «Вгадай мелодію», «Твій улюблений мультик», «Магія фокусів», а також  нагородження смаколиками на радість вихованцям.

Дитячі сонячні посмішки, оплески розумникам та розумницям розважальної програми, обійми – це їхня маленька перемога над собою й спільна радість вихованців та педагогів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *