Дистанційне навчання у гуртку «Основи макіяжу»

Часто дівчата, відвідавши візажиста або спробувавши самостійно зробити собі вечірній макіяж, роблять висновок, що макіяж додає їм віку і навіть «старить».  Але все це не так, якщо не допускати помилок!

ЩІЛЬНИЙ ТОН І КОНСИЛЕР! Найпоширеніша помилка, яка перевантажує макіяж і створює ефект маски, позбавляючи шкіру природності.  Щільний консилер під очима забиває мімічні зморшки і додає віку.

ВІДСУТНІСТЬ  ЕТАПУ ПІДГОТОВКИ ШКІРИ ДО МАКІЯЖУ! Шкіра перед нанесенням макіяжу повинна бути добре зволожена.  На суху шкіру навіть хороші тональні засоби «ляжуть» нерівним шаром, підкреслюючи недоліки.  Раджу використовувати базу під макіяж, а якщо ваше обличчя потребує додаткового догляду, на допомогу прийдуть патчі і маски, які швидко нададуть вашій шкірі гарний вигляд навіть після безсонної ночі.

ЗАБАГАТО ПУДРИ! Пудра сушить, а також підкреслює мімічні зморшки.  Радимо використовувати її локально, а не на все обличчя.

ЯСКРАВИЙ КОНТУРІНГ! Занадто сильне затемнення скул надає гостроту рисами обличчя і позбавляє їх природності.

«ЗАВАЛЕНА» ЛІНІЯ У ЗОВНІШНЬОМУ КУТОЧКУ ОЧЕЙ! Роблячи стрілки або смокі,  важливо не занижувати лінію куточка, це робить погляд важким і втомленим.

АКЦЕНТ  НА ​​НИЖНЮ ПОВІКУ! Перевантажені тушшю вії і підведене нижня повіка може зробити ваш погляд підкреслено сумним.

ЧІТКО ПІДКРЕСЛЕНІ БРОВИ! Уникайте чітких ліній і жорстких кутів, із ними ви виглядаєте похмуро та суворо.

Запам’ятайте ці правила та використовуйте на практиці . Чекаю на ваші фото.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *