Домашній експеримент – це пізнання, навчання, розвиток та екологічне виховання гуртківців

Юний друже, ЦЕНТ БМР пропонує тобі взяти участь у віртуальній Творчій лабораторії «Домашній експеримент – Будь ЕКО разом з нами!».

Працюючи у Творчій лабораторії ти виготовиш та будеш користуватися двома домашніми засобами, екологічно безпечними та бюджетними.

Засіб №1

Сьогодні засіб для миття посуду, виготовлений своїми руками, користується величезною популярністю. Отож, пропонуємо тобі виготовити екологічно чистий засіб для миття посуду, зафіксувати цей процес на відео чи фото та надіслати нам.

Переглянь відео за посиланням та дізнаєшся, як створити свій неповторний засіб для миття посуду, до речі, економний і в рази дешевший, а ніж магазинні засоби.

Посиланння: https://youtu.be/MqYJLuMAMfA

З цих кількох продуктів, які продемонстровані у відео можна виготовити гель для усунення забруднень посуду. Із-за відсутності агресивних хімічних компонентів домашні гелі для миття посуду не так ефективно справляються з жиром і забрудненнями. Але вони безпечніші нам вибирати здоров’я чи  хімія.

Таким чином, домашній хімічний експеримент можна розглядати як вид самостійної роботи гуртківців, які мобілізують свої знання, уміння, досвід. Цей вид експерименту дає можливість формувати навички екологічно грамотної поведінки в побуті, навколишньому середовищі, розвиває здатність реально оцінювати ситуацію, виконує освітню, виховну та розвивальну функцію, а також сприяє формуванню ужиткових компетенцій у світі хімічних речовин, які нас оточують в житті.

Засіб №2

Не викидайте шкірку цитрусових. Переглянувши посилання, ти дізнаєшся про корисні властивості апельсинової цедри.

Посиланння: https://moyezdorovya.com.ua/8-likuvalnyh-vlastyvostej-apelsynovyh-shkirok/

А також із апельсинової шкірки можна зробити тонік для обличчя, який буде зволожувати і підтягувати шкіру, покращувати колір обличчя і відбілювати пігментні плями. Тонік без спирту підходить для всіх типів шкіри. Для його приготування знадобиться звичайна вода і апельсинові шкірки. Візьми півлітрову склянку  з водою та опусти в неї апельсинові (можна мандаринові чи лимонні) шкірки. Нехай настоюються добу. Через добу настій – проціди. І все – екологічно чистий тонік для обличчя готовий!

Протирай шкіру обличчя та рук і ти будеш у захваті від виготовленого власноруч тоніку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *