Добрі серця юних благодійників

Центр екологічної творчості радо  вітає своїх гостей, щирих любителів природи!

З нагоди Всесвітнього дня захисту тварин у ЦЕНТ БМР триває двотижневик благодійної справи. Заклад відвідують білоцерківські учні, які цікавляться тваринами. Так, наприклад, яскраві зустрічі із живими тваринками Центру відбулися у дітей з Білоцерківського опорного ліцею-гімназії № 20, а також Білоцерківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5.

Юні натуралісти погодували декоративних кроликів, гладили пухнастиків, слідкували за рибками, черепахами, цікавилися про життя папужок та великого равлика-ахатина.

Крім того, дітки змогли стати справжніми благодійниками, адже принесли для мешканців «Живого куточка» корисні смаколики – якісний корм. Усі тваринки – вдячні за допомогу!

Центр еколого-натуралістичної творчості запрошує юних натуралістів з різних закладів Білоцерківщини відвідати «Живий куточок», ближче познайомитися зі світом фауни (для них можна принести овес, пшеницю, сухий корм для риб та черепах). Керівники гуртків Центру проведуть для вас екскурсію, розкажуть про маленьких улюбленців.

Друзі, долучайтеся до благодійної акції!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *