До Міжнародного дня Землі. «ЦЕНТрова» клумба підготовлена до висадження квітів

        22 квітня у Міжнародний день Землі колектив Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради (кер. К. Гармаш) провів за активною роботою з лопатами та граблями – підготували клумбу до висадження квітів.

Враховуючи теплі погодні умови, робота над клумбою на території ЦЕНТ розпочалася ще в лютому. Спочатку обговорили, які рослини можна посадити на цій ділянці, враховуючи стан грунту та квіти, які  без проблем могли б прижитися на клумбі. Робота йшла поетапно.

Спочатку вирубали кореневища самосіву, викопали дерен, добре прокопали ділянку, загромадили. Тюльпани, іриси, нарциси і піони, які раніше були посаджені на квітнику, залишили. Тепер вони матимуть «більше повітря» для росту.

Красивий квітник – це гармонійне розмаїття квіткових насаджень. Тож аби перетворити клумбу на маленький рукотворний райський куточок, що радує людське око, вирішили спочатку посадити піони. Адже символом закладу є піон, він і зображений на логотипі ЦЕНТ. Згодом можна буде пофантазувати над квітковим наповненням новоствореної  клумби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *