Діловий макіяж

Заняття у дистанційному форматі, дозволяє нам сьогодні вдатися до експериментів, тож пропоную звернути увагу на створення ділового макіяжу (гурток «Основи макіяжу», керівник Мойсеєнко К.В.). По суті, діловий макіяж – те саме, що і повсякденний, але з декількома застереженнями.

По-перше, в такому макіяжі можна дозволити собі більше акцентів, які надають образу строгості.

По-друге, цей макіяж передбачає обмеження в тому, що стосується кольорових рішень. Далеко не всі відтінки можуть стати частиною ділового образу. Віддавайте перевагу класиці – нейтральним кольорам таким як  чорний, коричневий, темно-синій, сірий, беж, білий.

Мета офісного дрес-коду – створити робочий настрій, забезпечити презентабельний вигляд. Макіяж повинен служити тим же цілям, але при цьому виконувати свою основну функцію – приховувати недоліки і підкреслювати достоїнства.

Брови – головний акцент ділового макіяжу

Саме ця частина обличчя звертає на себе особливу увагу при спілкуванні з людиною. Особливо, коли мова йде про ділове спілкування.

Для очей в діловому макіяжі потрібно використовувати неяскраві тіні матової текстури.  Колір може бути нейтральним або пастельним. Головне, щоб він виглядав  максимально приглушено. Якщо сумніваєшся, що вибрати – пам’ятай про будуть актуальні натуральні відтінки, які всюди доречні, легко наносяться, і при цьому роблять очі яскравими.

Макіяж з акцентом на губи: секрети

Також дуже важливо, щоб губи були доглянуті: без тріщин і не сухі. Для цього пий достатню кількість води, а також користуйся  бальзамами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *