День Землі

Наше спільне щастя – жити на планеті Земля, у цьому дивосвіті природи, спілкуватися з нею. Краса природи не може не бентежити душу. Природа радість нам дарує, Вона усіх кличе, і зве, і веде… І хто природу, як матір шанує, Той ніколи і ніде не пропаде!
24 квітня 2019 року з нагоди відзначення Всесвітнього Дня Землі (22 квітня) у приміщенні Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради відбулося свято День Землі, під час якого були нагороджені переможці міських етапів конкурсів, акцій: «В об’єктиві натураліста», «Годівничка», «Всеукраїнський тиждень охорони навколишнього середовища» та «Таємне життя домашніх тварин».
Нагородження грамотами управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради проводилось шановними гостями: Люлькою Марією – головного спеціаліста відділу позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки Білоцерківської міської ради; Максимовою Наталією – головою правління громадської організації «Центр неформальної освіти» та Проценко Євгеном – професійним фотографом.
Загалом було нагороджено 42 переможця. Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері.
Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших творчих досягнень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *