День єднання: «#UAразом. Об’єднані Україною!»

16 лютого білоцерківці разом з усією Україною вперше відзначають День єднання. Відповідний Указ підписав президент України Володимир Зеленський 14 лютого 2022 року з метою «посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість».

В усіх куточках нашої держави відбулися заходи на знак єдності українців, демонструючи тим самим, що ми єдині у боротьбі  проти ворога, проти російської агресії, згуртовані і готові захищати свою Батьківщину. На центральній площі Білої Церкви відбулися заходи на знак єднання. Перед містянами виступив міський голова Геннадій Дикий, який наголосив, що білоцерківці зібралися, щоб «показати  ворогу, що ми єдині, сильні й готові відстоювати нашу Незалежність». Всі разом заспівали Гімн України, а міський голова підняв Державний Прапор нашої країни.

Натомість в освітніх та позашкільних закладах відбулися уроки єднання, зокрема в Центрі еколого-натуралістичної творчості педагогами було проведено низку занять на тему «#UAразом. Об’єднані Україною!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *