«Чиста планета – здорове довкілля»

10 вересня у Центрі еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради відбулося стартове заняття «Чиста планета – здорове довкілля» для лідерів учнівського самоврядування міста Біла Церква. Заняття, яке відбулося на свіжому повітрі, на подвір’ї ЦЕНТ, провела Вікторія Барщевська, практичний психолог, керівник гуртка.

Супер-герої нашого часу – це свідомі люди, які живуть в ритмі збереження ресурсів навколишнього середовища, дбаючи про нього, вони мають емоційний зв’язок із природою.

Start-заняття навчання «Чиста хвиля» дало можливість вільно поспілкуватися на актуальні для сьогодення екологічні теми. Впродовж тренінгу юні учасники знайомилися, ділилися знаннями та цікавою інформацією, виконували практичні вправи щодо сортування сміття. Лідери учнівського самоврядування активно включилися до гри-вправи щодо екологічної ситуації на планеті, а також безпосередньо на території Білоцерківщини. Взяли участь у грі-рефлексії «Переробка вторинної сировини» (наприклад, щодо правил сортування – збереження органічних відходів і вторинної сировини у різних пакетах, промивання тари від залишків їжі тощо). Наприкінці заняття діти посмакували соковитими яблуками.

Старт «Чистої хвилі» виявився вдалим. Центр екологічної творчості пропонує розвивати ЕКО-мислення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *