«Буду я природі другом!»

На День захисту дітей Центр еколого-натуралістичної творчості БМР створив дивовижний та рухливий ЕКОпростір під назвою «Буду я природі другом!».

Не зважаючи на примхи погоди, білоцерківські дітлахи змогли 1 червня відвідати свято, яке відбулося на різних локаціях міста. Творчий колектив Центру екологічної творчості разом із вихованцями запропонували всім гостям надзвичайно цікаву інформативну та розважально-ігрову програму, скориставшися дружньою територією БНВО «Ліцей – МАН».

Всі гуртки закладу підготували яскраві локації, де розповідалася інформація про заняття, а також – проводилися захоплюючі активності.

Зустрічали друзів закладу дві яскраві фотозони, де використовувалися українська символіка та герб міста Біла Церква (вироби з вторсировини, кришечок, що збиралися шкільною молоддю міста), а також прекрасні декоративні півонії – символічна квітка ЦЕНТ. Особливо актуальною фотозона ставала для тих, хто на локації з ековізажу перетворювався у яскравий ЕКОобраз – за допомогою аквагриму.

У «живому куточку» можна було роздивлятися поведінку пухнаститків – кролів та хом’ячків, погодувати їх, трохи погладити, «поспілкуватися» із говірким папужкою. Головною «зіркою» сцени «живого куточку» стала улюблениця діток – морська свинка Джозі.

Із успіхом пройшов ще й майстер-клас із виготовлення та розфарбування гіпсових фігурок на природничу тематику. Особливо хлопцям та дівчата сподобалося працювати над створенням гіпсових квітів, білочок, грибочків, песиків та смішних поні.

Малята дізнавалися на локаціях про рослинки та насіння, притаманне Україні. Майстер-клас із виготовлення «домовичка» із сіна захопив і малих, і дорослих: цікаво ж, коли зі шмата сухої трави та пари декоративних принад в твоїх руках народжується такий собі образ – із характером!

Майбутні маленькі природознайки згуртувалися навколо столу із творчою лабораторією «Цікаві досліди для допитливих», де демонструвалося, як зі звичними нам речовинами можуть відбуватися надзвичайно яскраві перетворення.

Юні актори закладу продемонстрували прем’єру – ековиставу «Країна Вау!» та розважально-ігрове шоу. Емоційно поєднала усіх гравців гра-естафета «Занеси кульку в будиночок!». Програма для дітей «Сміхоленд» супроводжувалася запальною музикою, на конкурсах дітки стрибали «як жабенята», літали «як літачки», їздили «як паровозики», танцювали та підспівували. Яскравим акцентом свята стали тролі-веселуни!

Притягувала увагу підлітків і локація із ретро-виставкою: фото старовинної Білої Церкви, газетами та журналами, фотоапаратурою – часів минулого століття. Юні журналісти фотографували веселі обличчя та навіть брали інтерв’ю у гостей свята. Діти із захопленням розгадували «Логічні парадокси» та загадки – і отримували солодкі сюрпризи-смайлики.

Не могла креативна команда закладу не запропонувати гостям екологічну гру із правильного сортування сміття: батьки із дітьми грали у настільну гру, виробляли корисні звички.

Всіх розваг та задоволень і не злічити! Відбулося справжнє природниче свято для дітей різного віку – майбутніх та теперішніх вихованців Центру натуралістичної творчості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *