Благодійна акція з нагоди Всесвітнього дня захисту тварин

Любі шанувальники тварин!

Нагадуємо, що у Центрі еколого-натуралістичної творчості БМР триває двотижневик благодійної справи з нагоди Дня захисту тварин.

І до нас надходять перші приємні подарунки!  За сприяння начальника управління освіти та науки БМР Юрія Петрика до Благодійної акції долучаються приватні підприємці та представники депутатського корпусу БМТГ. Дякуємо Анатолію Ляшенко, який вже сьогодні подарував зерно пшениці та соняшника для пухнастих мешканців «Живого куточку» Центру.

Долучайтеся до благодійної акції!

Тож, усіх бажаючих запрошуємо відвідати «Живий куточок», який діє на базі Центру за адресою вул. Короленка, 3а. Тут проживають декоративні кролики, морські свинки, хом’ячок, черепахи, папуги, равлик та котик Мурчик. Тваринок можна погодувати, помилуватися та погладити пухнастиків. Звичайно, це особливо є цінним для тих, хто не має можливості тримати вдома свого власного улюбленця!

Центр еколого-натуралістичної творчості запрошує учнівську молодь відвідати наш «Живий куточок», ближче познайомитися зі світом фауни та почастувати друзів, принісши їм смаколики (овес, пшеницю, сухий корм для риб та черепах). Керівники гуртків проведуть для вас екскурсію, розкажуть про маленьких улюбленців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *