Акція озеленення у День вишиванки

Скажемо так – це естетично  і корисно!

Є речі, які яскраво відображають нашу особливу національну традицію. І це  – вишиванка!

Як же без неї? Вона і у свята, і в будень! Та не тільки цим відзначається особливість українських традицій, а ще й завзятістю до роботи та  господарчим хистом.

Тож День вишиванки у ЦЕНТ минув у приємних клопотах: знайомство з роботою  ДП «Білоцерківський лісгосп» (кер. Анатолій  Вікторович Вітряк) та висадження на території ЦЕНТ кущів, презентовані від цього підприємства.

Наразі зранку педагоги закладу відвідали лісове господарство, де ознайомилися з його діяльністю. Головний лісівник лісгоспу Арен Борисович Костянюк розповів про основні види діяльності підприємства, а начальник розсадника Микола Миколайович Атаманенко провів чудову екскурсію розсадником і детально розказав, які дерева та кущі у господарстві висівають, вирощують та як за ними доглядати, адже кожне дерево, рослина, кущові мають свою специфіку росту та догляду.

Не менш цікавою виявилася екскурсія до дендрарію, що поруч з головним управлінням господарства, де ростуть різноманітні види хвойних та дерево, що називають «Іудове дерево». Легенду переповідати не будемо, вона сумна, але квітує воно надзвичайно гарно, цвіт нагадує чимсь сакуру – японську вишню.

ЦЕНТ БМР висловлює щиру подяку за гостинність, розуміння, підтримку та допомогу в озелененні профільного закладу. Ми сподіваємося на плідну та багаторічну працю.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *