Акція «Годівничка»: добрі справи гуртківців

Зима – найскладніший період у житті птахів. Не так холод, як голод  дошкуляє птахам, які залишилися зимувати. Сильні снігопади та ожеледиця цієї зими залишили птахів без корму. Тож саме вони потребують найбільшої допомоги. Справжнім подарунком для пернатих стануть наші годівнички.

Вихованці гуртка «Природознай» (керівник Н.Черниш) ЦЕНТ БМР, долучилися до операції «Добрі справи взимку», яка проходить в рамках щорічної Всеукраїнської акції «Годівничка».

В рамках дистанційної освіти на заняттях гуртківці вивчають орнітофауну нашої місцевості, готують підбірку цікавих фактів із життя пернатих друзів, створюють малюнки зі своїми улюбленими пташками, заготовляють корми та підгодовують зимуючих птахів, ведуть спостереження за зимуючими птахами Білоцерківщини. Свої спостереження вихованці фіксують, аби потім засвідчити не лише свою діяльність та участь у акції, а й конкретну допомогу пташкам

Звичай охороняти птахів бере свій початок ще з сивої давнини і навіть, сьогодні, у вік автомобілів і комп’ютерів, ми не можемо уявити собі наші міста і села без співу пернатих друзів. Без них би земля була похмурою та мовчазною.

Вихованець гуртка «Природа рідного краю» Разкевич Антон під час дистанційного навчання у гуртку не забуває про пернатих друзів, тому, що вважає підгодовування сприяє збереженню чисельності видів птахів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *