Акція “Чистий берег”

Участь вихованців Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради у загальноміській акції «Чистий берег»

З приходом весни, з’являються молоді пагони трави та ранньоквітучих рослин, погляд помічає молоді листочки на деревах та кущах. Але ми не можемо сповна насолодитися красою весни, адже, раз-по-раз, в поле зору потрапляє сміття та бруд, які немов підсніжники, з’явилися з-під снігу – наслідок недбалого ставлення до природи жителів міста. Найбільше потерпає наша красуня річка Рось. Вся прибережна зона усіяна побутовим сміттям: пластиковими та скляними пляшками, пакетами, папірцями тощо.
Вже традиційним стало проведення у квітні місяці, в рамках весняного двомісячника благоустрою міста, загальноміської акції «Чистий берег». Цьогоріч акція відбулася 10 квітня 2019 року. Небайдужі до довкілля та природи рідного міста вихованці Центру еколого-натуралістичної творчості (105 учасників) долучилися до неї. А саме, прибрали прибережну зону річки Рось від центрального пляжу до р-ну Вокзальної, зібравши понад 500 літрів сміття.
Усі учасники акції звертаються до жителів міста: «Не смітіть! Подбайте про навколишнє середовище!».

https://www.facebook.com/bilatserkvatv/videos/813867098977432/UzpfSTc5MDI3NDQwMTM0Njc0NDo3OTc1NzAzMzcyODM4MTc/

Телебачення Білої Церкви БЦТВ BCTV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *