Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнської акції «Годівничка»!!!

7 березня 2019 року було підбито підсумки міського етапу Всеукраїнської акції «Годівничка», яка щорічно проводиться з метою виховання у підростаючого покоління ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни.
В ході акції реалізувалися наступні завдання: ознайомлення з видовим різноманіттям зимуючих птахів своєї місцевості; поширення знань про сезонні явища у природі і в житті птахів; розвиток гуманного ставлення до птахів, мотивація інтересу до їх охорони.
До участі у міському етапі було представлено 20 індивідуальних та колективних робіт у вигляді узагальнених звітів про хід акції, презентацій та годівниць з 8 закладів загальної середньої та позашкільної освіти: БЗШ № 3, 11, 22, БНВО «ЗОШ № 15 – ДЮСОК», БСПМШ № 16, гімназії № 2, колегіуму та ЦЕНТ БМР.
Для оцінювання робіт було створено незалежне журі, яке визначило переможців
у номінації «Творчий звіт»:
І місце
• Творчий колектив Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №15 дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» (керівник Осадча Т. В.);
• Вихованці гуртка «Природа рідного краю» Центру еколого-натуралістичної творчості (керівник Черниш Н. А.);
ІІ місце
• Творчий колектив Центру еколого-натуралістичної творчості (керівники Скорблюк Н.М., Забуга Н.І., Глущенко О.І.);
• Творчий колектив Білоцерківської гімназії № 2 (керівник Войдевич Л.М.);
• Вихованці гуртка «Друзі природи» Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка (керівник Юсупова В. М.);
ІІІ місце
• Творчий колектив Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 (керівники Коломієць Т.В., Зінченко В.П.);
• Творчий колектив Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 (керівник Ткачук О.Г.);

у номінації «Краща годівниця»:
І місце
• Дюба Данило, Шугалія Поліна, учні Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка (керівник Лабага О.П.);
ІІ місце
• Клочко Владислав, учень Білоцерківського колегіуму (керівник Кизима Л.В.);
• Гаврилюк Артем, учень Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка (керівник Пилипчук Т.В.);
ІІІ місце
• Богданець Максим учень Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка (керівник Костина В.І.);
Бажаємо успіхів у обласному етапі акції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *